Jdi na obsah Jdi na menu

       SALSAPROŽENY          

        tanečními hodinami Vás bude provázet      

       LENKA ,ŽANET,VERČA,SIMČA          

99854855fe_33074242_o2.jpg

 

SALSA S LENKOU 

vzdělání a praxe: účastnice workshopů v Dominikásnké republice (SALSA, MERENGUE,  REGGAETON, BACHATA ) a Praze (bachata, salsa, zouk, chacha). Lektorka workshopů u Mandyho Valdése, vedení letních kurzů zaměřených na párovou salsu a styling pro ženy - salsa, zouk, reggaeton, bachata. Účastnice řady specilizovaných školení  -  škola Mandyho Valdése, salsa festivaly, bodystyling ,stepaerobik, dance aerobik, funky  aerobik. Výuka pro salsa školu LosCazadoresDelRitmo, vedení vikendových workshopu v Praze pro ženy,  choreografka sestav a cvičení pro žáky základních škol, instruktorka ve fitness centru Fanatik Praha, World Gym, instruktorka ve Fitness centru R-Plus. Zakladatelka taneční školy  Salsa pro Ženy.

 

len.jpg

Obrazek 

 

SALSA S ŽÁNET 

vzdělání a praxe: narodila se v roce 1985 v Pelhřimově. Už jako maličká se vrtěla na každou písničku, kterou kde uslyšela. Bohužel přes nepřízeň osudu se tanci věnovat nemohla. Když se však ve svých 19 letech kvůli studiu vysoké školy přestěhovala do Prahy, kde je obrovská nabídka tanečních stylů a lektorů, její vášeň pro tanec vyšla brzy najevo.Začala navštěvovat kurzy salsy Mandyho Valdése. Poté absolvovala několik kurzů a seminářů v Los Cazadores, aby se naučila i jiným stylům salsy. Účastnila se seminářů Doris Martinez a Filipa Drašara.V současné době se věnuje latinskoamerickým tancům pod vedením Michala Kostovčíka. Její novou vášní se dále stává argentické tango, kterému by se také jednou ráda naučila. 

 

zanet.jpg

 

SALSA S VERČOU

vzdělání a praxe:: narodila jsem se v roce 1985 v Praze a tanci se věnuji od svých sedmi let. Přes gymnastiku, klasický lidový tanec a akrobatický rock´n´roll jsem se dostala k latinsko-americkým tancům.  Popravdě, hodně mě tenkrát ovlivnil Hříšný tanec s Patrickem Swayzem. JVe 14-ti letech  jsem se přihlásila do tanečního klubu Astra Praha, za který jsem vytančila taneční třídu A. V roce 2003 jsem navštívila nově vznikající salsa klub v Praze, kde mě naprosto uchvátily rytmy kubánské salsy. Základy ,,kubány“  jsem se naučila jak jinak než u kubánských lektorů (Juan Carlos, Mandy Valdés). JV současné době se už soutěžnímu tanci nevěnuji, ale přesto veškerý svůj volný čas trávím na tanečním parketu.  Účastním se různých workshopů a seminářů, kde se v salse stále zdokonaluji.

 

 

sluisem.jpg

 

 

 

SALSA reggaeton SE SIMČOU