top of page
Plovoucí v moři
Plovoucí v moři
269719970_10221030855904475_3848332595980979231_n.jpg
akce 2.jpg
Salsa pro ženy na Krétě 
s Lenkou Němcovou
27.10. – 3.11. 2024

 

Cena : 28.700

V ceně zájezdu je zahrnuto : Letenka : Praha – Haraklion – Praha - odbavené zavazadlo - jeden kus do 23 kg na osobu (žádný z rozměrů nesmí být větší než 150 cm a součet všech tří rozměrů nesmí přesáhnout 250 cm) a příruční zavazadlo do 8 kg na cestujícího omaximálních rozměrech 56x45x25 cm (avšak součet všech tří rozměrů může být maximálně 115 cm). Transport autobusem z letiště v Heraklionu do Mirtosu a zpět.

 

Ubytování: 7 nocí

Ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní s překrásným výhledem na hory nebo na moře vrodinném hotelu Esperides. V zahradě hotelu je bazén s kavárnou. V kavárně servírují tradiční řecképokrmy, saláty, domácí vína, sýry, řeckou kávu, koláče a zmrzlinu. Příplatek za jednolůžkový pokoj : 2.730,- Kč. Příplatek za snídani 10,- euro os/ den. Snídaně formou švédského stolu se podává v zahradě a zahrnuje domácí čerstvé ovoce, zeleninu,sýry, olivový olej, vejce, jogurty, med a doma napečený chléb, sladké i slané koláče, čerstvé ovocnéšťávy, čaj, kávu, mléko a další.

Taneční lekce: 2 hodiny denně

Ladies styling salsa, bachata, merengue, reggaeton - kubánské styly, 2x denně u pláže nebo v zahradě hotelu, za deště v místním kulturním centru na návsi.

 

Co nás čeká: Sedm dní v malebné vesničce Mirtos

Vesnice leží  u Libyjského moře na jihovýchodě Kréty, 12 km odměstečka Lerapetra. Mirtos, nebo také Myrtos, je tradiční řecká vesnice, ve které žije okolo 500 stálých obyvatel. Jsou tu 2 kostely, škola, obchod s potravinami, drogerií a domácími potřebami, zelenina, masna, lékárna,vinotéka, bankomat a množství malých rodinných kavárniček a taveren. Nejsou tu velké hotelovérezorty. Jen malé rodinné penzionky a starý rodinný hotel Mirtos a s moc milými majiteli a výtečnourestaurací se zahrádkou a rodinný hotel Esperides s výhledem na hory a zahradou s bazénem, kterývlastní starosta Mirtosu.Téměř každý den hraje v některé hospůdce tradiční živá muzika.Celým Mirtosem se táhne krásná dlouhá kamínková pláž, kde se dá opalovat, cvičit jóga a po ránuběhat. Před každou tavernou jsou opalovací lehátka a slaměné slunečníky, které je možné většinouvyužít při konzumaci zdarma. Mirtos má speciální mikroklima, které způsobují okolní pohoří Lassithi aDikti a proto tu bývá slunečno 300 dní v roce. Teplota vzduchu se od září do listopadu pohybuje mezi23-26 stupni a voda je krásně vyhřátá po létě. Návštěvníci Mirtosu se každoročně koupají až dokonce listopadu. Přes den se dá chodit na pěší výlety do okolních horských vesniček, klášterů a na okolní pláže aneboautem či najatým autobusem na celodenní výlety po Krétě.Taneční lekce s Lenkou Němcovou.

www.salsa-zeny.cz

Sobotní workshopy: Upcoming Shows
bottom of page